( ... Przedmiotów )
Jesteś tutaj: Strona główna » Regulamin
wtorek, 17 Lip 2018

Regulamin sklepu internetowego

 

1.) INFORMACJE OGÓLNE

 

 1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.gienek-gliny.pl umożliwa dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 2. Właścicielem sklepu www.gienek-gliny.pl jest firma:


Eco System

ul. Tkacka 1

97-400 Bełchatów

NIP: 769-108-95-19

REGON: 590026844

 

 

 1. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.gienek-gliny.pl są cenami brutto i zawierają VAT. Za cenę wiążącą do zrealizowania zamówienia uważa się cenę obowiązującą w dniu złożenia zamówienia.
 2. Minimalna kwota zamówienia w sklepie to 50zł (słownie - pięćdziesiąt złotych) dotyczy ceny towaru, bez kosztów przesyłki.
 3. Do złożenia zamówienia konieczne jest założenie konta użytkownika poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronach sklepu i zalogowanie się do systemu.
 4. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.
 5. Przy składaniu zamówienia prosimy o podawanie numeru telefonu, aby w razie pojawienia się okoliczności uniemożliwiających jego realizację istniała możliwość kontaktu z Państwem.
 6. Do każdego zamówienia, w chwili gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki, wystawiany jest paragon bądź faktura VAT.
 7. Nie można anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen, wycofania towarów z oferty lub zmiany cen i zasad promocji bez uprzedzenia.

 

2.) PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

 

 1. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju tylko i wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej Geis.
 2. Za zamówiony towar klient może zapłacić przelewem bankowym tzw. przedpłata lub za pobraniem - - kurierowi przy odbiorze przesyłki.
 3. W przypadku przedpłaty za zamówiony towar płatności prosimy dokonać przelewem na rachunek bankowy:


Bank Millenium:
nr konta: 36 1160 2202 0000 0001 0901 8941

Foreign customers (klienci zagraniczni):
SWIFT: BIGBPLPWXXX
account number: PL 61116022 020000000131589421w tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia (please give an order number in payment description)

 

 

 1. Zamówienia z dokonaną wcześniej przedpłatą realizujemy po otrzymaniu z naszego Banku potwierdzenia o wpływie pieniędzy od Państwa na nasze konto. W przypadku płatności dokonanych za pośrednictwem serwisu płatności.pl, zamówienie realizujemy po otrzymaniu od serwisu informacji o wpływie środków na nasze konto w płatności.pl.
 2. Brak przedpłaty należności za zamówienie w ciągu 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia powoduje jego anulowanie.
 3. Zastrzegamy sobie możliwość wysyłki do 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia.
 4. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostarczaniu przesyłek wynikłe z winy kuriera.

 

2a.) KOSZTY WYSYŁKI FIRMĄ KURIERSKĄ DHL

 

Koszty wysyłki są zgodne z poniższym cennikiem (ceny brutto):
przedpłata na konto:

 • waga do 10 kg: 18,00 zł
 • waga do 30 kg: 22,00 zł


pobranie - płatność przy odbiorze:

 • waga do 10 kg: 20,00 zł
 • waga do 30 kg: 24,00 zł

 

Przy zamówieniach powyżej 30kg towar zostanie podzielony na dwie paczki, w związku z czym koszty przesyłki zostaną podwojne wg. powyższego cennika. Przy płatności z góry (przedpłata na konto) wszystkie paczki o wadze 30kg i więcej objęte są darmową wysyłką (po uprzednim uzgodnieniu ze sklepem - promocja nie dotyczy glin i ziem).

 

 

3.) ZWROTY

 

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyn. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu, wraz z kompletem dokumentów pod warunkiem, że produkt nie byl używany, kopiowany, nie został w żaden sposób zniszczony.
2. Zwrot należności za zwrócony towar nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi kupujący.
3. Gwarantujemy zwrot kwoty równej wartości towaru. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi
4. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4.) REKLAMACJE

 

 1. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, śladów otwierania. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu reklamacji. BRAK SPORZĄDZENIA PROTOKOŁU SZKODY TOWARU PRZY KURIERZE NIE PODLEGA REKLAMACJI. PRZYJĘCIE TOWARU OD KURIERA JEST JEDNOZNACZNE Z TYM IŻ DOSTARCZONY TOWAR JEST ZGODNY Z ZAMÓWIENIEM I NIE JEST USZKODZONY.
 2. W przypadku stwierdzenia wad w zakupionych produktach klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji w ciągu 7 dni.
 3. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu braku towaru w magazynie) sklep zwróci klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne dostępne w sklepie towary do wyboru.
 4. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru ponosi kupujący.

 

5.) OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

 1. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późniejszymi zmianami) zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą Ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.
 2. Podane przez kupującego dane teleadresowe wykorzystywane są tylko i wyłącznie do realizacji złożonych zamówień oraz do kontaktu z kupującym.
 3. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom do celów marketingowych.
 4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.


www.gienek-gliny.pl

Wysyłka

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską:

Obecnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Szybki kontakt